Poznaj nasze usługi

I przyprowadź prąd do swojego domu

Wybierz nas!

Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić energię w Twoim domu, od Ciebie zależy jakie rozwiązania wolisz!
Nasze rozwiązania stosujemy w obrębie 100 km od Krakowa!

Instalacja fotowoltaiczna
Oferujemy kompleksową usługę montażu instalacji fotowoltaicznej. Od początku do końca prowadzimy Cię przez ten proces, byś mógł w pełni cieszyć się darmowym prądem.

Korzystamy z modułów fotowoltaicznych MaySun Solar są to moduły monokrystaliczne wykonane w technologii half cut. Osiągają one wydajność aż do 18,36%, a mamy tego pewność, gdyż wszystkie panele fotowoltaiczne MaySun Solar przechodzą bardzo szczegółową kontrolę, wykonywaną przez zewnętrzny organ jakim jest TUV.

W skład usługi wchodzą moduły fotowoltaiczne MaySun Solar, oraz inwerter firmy Growatt.

Dbamy również o komplet zabezpieczeń, w tym prawidłowo wykonanego uziemienia i odpowiednich konstrukcji aluminiowo-nierdzewnej. Dokonujemy montażu oraz uruchomienia instalacji, jednocześnie gwarantujemy Ci pełne przeszkolenie z jej obsługi. Dodatkowo pomagamy Ci w złożeniu odpowiedniego zgłoszenia do zakładu energetycznego, jak i uzyskaniu dotacji na instalację fotowoltaiczną.

Na nasze usługi dajemy 2 lat gwarancji, oraz zapewniamy serwis i wsparcie w Polsce!
Instalacja elektryczna
Od lat wykonujemy w pełni zabezpieczone i kompleksowe instalacje elektryczne. Korzystamy z zaufanych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że elementy których używamy spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

W skład usługi wchodzi przygotowanie i montaż instalacji elektrycznej z użyciem wysokiej klasy komponentów, zabezpieczenie jej w odpowiedni sposób oraz podpięcie jej do zewnętrznej sieci energetycznej. Po wszystkim gwarantujemy pełne przeszkolenie z obsługi instalacji.

Usługa objęta jest dwuletnią gwarancją, w ramach której prowadzimy wsparcie techniczne oraz serwis na ternie Polski.
Cennik

9zł/m2

11zł/m2

Malujemy pistoletem hydrodynamicznym

4 kWp 17000 zł

5 kWp 19800zł

6 kWp 22500zł

8 kWp 29600zł

10 kWp 33900zł

Podane ceny są orientacyjne, przy montażu na blacho dachówce

Natomiast cenę instalacji elektrycznej wyceniamy indywidualnie.

Masz pytania? Napisz do nas!